LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Përgjimet, një zëvendës-kryeministër, bashkëpunëtor i Taçit/ Kadilli fajëson PD

22 Nëntor 2021, 09:23, Politikë CNA
Përgjimet, një zëvendës-kryeministër,

Fatbardh Kadili ka shenjëstruar Partinë Demokratike, në lidhje me heshtjen për dosjen e Rezart Taçi dhe konkretisht për përfshirjen e një zëvendës/kryeministri në pastrimin e parave.

?Pse hesht PD? Partia Demokratike e ka mbyllur gojën për zëvëndës kryeministrin e kapur në përgjimet e prokurorisë italiane se do ndihmonte për pastrim parash.

Një heshtje skandaloze për një parti që reagon edhe për rojet e bashkive. Ku përfundoi lufta kundër ?armikut numër një të shqiptarëve?? A është blerë heshtja e PD-së??, shkruan Kadilli në rrjete sociale./CNA.al

Lajmet e fundit nga