LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Berisha sfidon Bashën/ "Kontrollo formularët si anëtar i PD, ke zero tagër mbi to"

12 Nëntor 2021, 16:53, Politikë CNA
Berisha sfidon Bashën/ "Kontrollo formularët si anëtar i PD,

Ish kryeministri Sali Berisha ka sfiduar Lulzim Bashën nga Foltorja në Sarandë, duke thënë se mund të shkojë të kontrollojë çdo firmë të mbledhur nga delegatët vetëm si anëtar i PD.

Berisha shprehet se Lulzim Basha nuk ka tagër mbi asnjërën prej tyre.

?Zotër të thirrjes së kuvendit janë anëtarët. Kjo është mrekullia që prodhuat ju dhe foltorja. O peng kryetar ti do shohësh çdo fletë por si anëtar i PD. Shko merri, shko kontrollo të 4200. Tagër mbi to ke zero?, tha Berisha./ CNA.al

Lajmet e fundit nga