LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

‘Ndizet’ Saranda/ Pret liderin historik të PD, Sali Berisha

12 Nëntor 2021, 16:14, Politikë CNA
‘Ndizet’ Saranda/ Pret liderin historik të PD, Sali Berisha

Ish kryeministri Sali Berisha, pas takimit me demokratët në Pogradec, Foltoren e radhës po e mban në qytetin e Sarandës.

Ashtu si në çdo takim Berisha është pritur në mënyrë të jashtëzakoshme nga demokratë, të cilët tek Foltoret e Berishës kanë parë shpresën për një rikthim të PD, më të fortë dhe më të bashkuar.

Ish kryeminsitri Berisha është pritur me entuziasëm, me duartrokitje dhe brohorima.

Kujtojmë se kjo është Foltorja e 16, pas takimeve në Tiranë, Durrës, Fier, Vlorë, Gjirokastër, Shkodër, Lezhë,  Dibër, Kavajë, Kukës, Elbasan, Lushnje, Pogradec dhe së fundi në Sarandë./ CNA.al

Lajmet e fundit nga