LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Spaho nxjerr “zbuluar” Dumën/ I shkonte Berishës në zyrë çdo ditë

12 Nëntor 2021, 09:45, Politikë CNA
Spaho nxjerr “zbuluar” Dumën/ I shkonte Berishës në

Situata e përplasjeve në Partinë Demokratike, duket se vijon të thellohet. Ndërsa në krah të kreut të detyrë, Lulzim Basha kanë mbetur disa persona, si Grida Duma, Ervin Salianji apo dhe Gazment Bardhi.

Së fundi, në një dalje mediatike, deputetja Grida Duma ka thënë se ish-kryeministri Sali Berisha nuk duhej të ishte kandiduar për deputet më 25 prill.

?Që në listën e 2021-it nuk duhet të ishte Berisha, sepse e ka tejkaluar kostumin e deputetit?,-deklaroi Duma.

Por, deputeti demokrat Edmond Spaho, ka ?nxjerrë zbuluar? Grida Dumën.

I ftuar në emisionin ?Të paekspozuarit?, Spaho deklaroi se Grida Duma i shkonte çdo ditë në zyrë Berishës.

?Ia ke thënë Berishës këtë? Sepse deri në 25 Prill 2021 në zyrë të Berishës ke qënë çdo ditë?, e pyet Spaho deputeten Duma./CNA.al

Lajmet e fundit nga