LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto- Mbyllet Foltorja e Berishës në Pogradec

9 Nëntor 2021, 18:10, Politikë CNA
Foto- Mbyllet Foltorja e Berishës në Pogradec

Është mbyllur ?Foltorja? e ish kryeministrit Sali Berisha me demokratët e Pogradecit.

Qindra e mijëra simpatizantë i rezervuan pritje madhështore liderit demokrat në Pallatin e Kulturës ku u mbaj takimi.

Berisha shoqërohej në këtë takim nga aktivistja Evi Kokalari, deputeti Edmond Spaho dhe Florjon Mima, etj.

Ndërkaq, Berisha, njoftoi nga Foltorja e Pogradecit se nesër do të dorëzohen 4200 firma për thirrjen e Kuvendit Kombëtar më 11 dhjetor./CNA.al

Lajmet e fundit nga