LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

“Tradhëtoj Berishën dhe demokratët, tani pjesë e Ramës”/ Balliu: Basha po zbaton urdhrat

28 Tetor 2021, 18:46, Politikë CNA
“Tradhëtoj Berishën dhe demokratët, tani pjesë e

Ish deputeti i Partisë Demokratike Klevis Balliu ka komentuar replikat në Kuvend mes Lulzim Bashës dhe Edi Ramës.

Në një postim në rrjetin social Facebook, ai shkruan se Basha është duke zbatuar udhëzimet e Ramës, duke u ndarë nga Sali Berisha për të bashkëpunuar të dy.

Lulzim Basha po zbaton udhëzimet e Edi Ramës

Rama i vuri kusht Bashës që të largonte Sali Berishën që të bashkëpunonte me të dhe Basha bëri siç i thanë. 

Tradhëtoj Sali Berishën dhe demokratët dhe tani është pjesë e pushtetit të Ramës“, shkruan Balliu./CNA.al

Lajmet e fundit nga