LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Video- Dashamir Shehi surprizohet në emision/ Kjo është dëshira e tij

28 Tetor 2021, 18:35, Politikë CNA
Video- Dashamir Shehi surprizohet në emision/ Kjo është

Kreu i LZHK-s, Dashamir Shehi feston sot ditëlindjen dhe nuk kishte si të mungonte surpriza teksa ai ishte i ftuar në studion e emisionit ?Të Vaksinuarit? në Fax Neës. Shehi u surprizua me tortën dhe urimet për 65-vjetorin e tij.

?Unë do të bëj pjesën time për të gëzuar dhe dua të kem fëmijët mirë?-u shpreh Shehi.

?Edhe 100 zoti Shehi. Pashë pretendimin tuaj në sallën e kuvendit dhe nuk ju lanë të flisnit shumë?e uroi moderatori Aulon Kalaja.

Lajmet e fundit nga