LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Je llumi i PD-së, skuth dhe i pabesë”/ Ndjekësit shpërthejnë kundër Bashës: Turpi jot nuk njeh kufij

28 Tetor 2021, 18:28, Politikë CNA

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha me anën e një postimi në faqen e tij të Facebook, është shprehur se Shqipëria duhet dhe do të ndahet njëherë e përgjithmonë nga llumi 30 vjeçar i tranzicionit.

Sipas Bashës, shqiptarëve do t?u hapet rruga e zhvillimit dhe integrimit.

Pas këtij reagimi, ndjeksësit e tij në rrjetet sociale kanë shpërthyer në komente.

?I vetmi llum në PD je ti. Së shpejti antarësia e gjerë e partisë demokratike që ti i thua llum, do të dergojë përseri në Hollandën e historisë?, i shkruan njëri nga ndjekësit.

?Turpi nuk njeh kufij. Po nuk ngjit mo ti. Mbarove pune. Lene tranzicionin për gazetarët. Ti ke humbur zgjedhjet, edhe ik se demokratet sjanë me ty. Mos e rëndo veten?, vazhdon një tjetër.

Me tej një nga komentuesit vazhdon ?Llumi më i madh në PD je ti dhe ata ta tha dhe Edi sot, ti je i pabesë skuth dhe as kush nuk te vjen pas ma?./CNA.al

cna lajm aktrualitet

Lajmet e fundit nga