LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Semi përlotet/ Çfarë i ndodhi këngëtares në Big Brother VIP?

17 Tetor 2021, 15:43, Lifestyle CNA
Semi përlotet/ Çfarë i ndodhi këngëtares në Big

Semi Jaupaj është një nga banoret e shtëpisë së Big Brother Vip. Gjatë ditës së sotme, Semi është përlotur. Në një bisedë me Donaldin, duket se këngëtarja ndien shumë mungesën e familjarëve.

Ndërkohë nga ana tjetër Donaldi i qëndron pranë duke i kujtuar se ka mbështetjen e tij dhe e bind që duhet të qëndrojë në Big Brother VIP.

?Mundohu të kuptosh se dera është aty. Po të duash del dhe të vazhdosh atë jetë që ke pasur. Je me mua këtu. Dera është aty e di si del kollaj. Do dalësh do të bësh të njëjtat gjëra që ke bërë?, i thotë aktori këngëtares./ CNA.al

 

 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Lajmet e fundit nga