LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Debati i radhës në “Big Brother”/ Shkak Beniada

17 Tetor 2021, 13:22, Lifestyle CNA
Debati i radhës në “Big Brother”/ Shkak Beniada

Tashmë jemi mësuar me dikutimet dhe debatet brenda shtëpisë së ?Big Brother?.

Së fundmi është bërë një debat me protagonist Donaldin dhe Arditin.

Shkak i debatit ka qenë pikërisht Beniada.

Gjatë spektaklit Arditi pranoi hapur se ka një pëlqin për Beniadën pork jo e fundit u shpreh se e sheh vetëm si shok.

Ditën e sotme në një moment Donaldi pyet Arditin nëse pas këtyre diskutimeve pret që mes tij dhe Beniadës të ndodhë diçka.

?Nuk është puna se ç?pres unë. Unë sot kam një simpati. Se çfarë ndodh nuk e di. Unë shpreha simpatinë time dhe s?mund ta ndryshoj tani që ajo tha se më sheh si shok?, është shprehur Arditi.

Me kaq pak u kuptua se Arditi nuk ka ndërmend të heqë dorë nga pëlqimi që ka për Benaidën, të paktën për tani. Por gjithsesi ne na mbetet të presim se çfarë do ndodhë më vonë me dyshen./CNA.al

Lajmet e fundit nga