LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

FOTO-VIDEO-Fieri “pushtohet” nga tymi/ Ardenica përfshihet nga flakët

23 Shtator 2021, 13:27, Aktualitet CNA
FOTO-VIDEO-Fieri “pushtohet” nga tymi/ Ardenica përfshihet nga

Një zjarr ka rënë në Ardenicë të Fierit. CNA.al ka siguruar video dhe pamje ku shihet vendi i mbuluar nga tymi.

Ende nuk dihen shkaqet e zjarrit, nëse ka qenë i rastësishëm apo i qëllimshëm.

Priten detaje të reja në vijim për të mësuar mbi situatën./ CNA.al

Lajmet e fundit nga