LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Artan Hoxha tregon sa kohë ka Llalla që të paraqitet, ndryshe shpallet në kërkim ndërkombëtar

22 Shtator 2021, 21:03, Aktualitet CNA
Artan Hoxha tregon sa kohë ka Llalla që të paraqitet, ndryshe

Gazetari Artan Hoxha  i ftuar në ?Opinion? tha se ish-kryeprokurori Adriatik Lllalla,  ka një javë kohë të paraqitet vetë pranë autoriteteve shqiptare, në të kundërt Llalla do të shpallet në kërkim ndërkombëtar.

?Llalla ka një javë kohë të paraqitet vullnetarisht. Policia e Shtetit ka vënë në dispozicion?Llalla nuk mund të fshihet kollaj, dhe fshehja nuk e ndihmon atë, e penalizon. Unë besoj që Llalla do të paraqitet brenda kësaj jave.

Llalla po s?u kap për 5 vjet, parashkruhet vendimi?, u shpreh gazetari Hoxha./CNA.al

Lajmet e fundit nga