LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

U dënua me 2 vite burg/ Policia zbarkon në shtëpinë e Adriatik Llallës

22 Shtator 2021, 18:35, Aktualitet CNA
U dënua me 2 vite burg/ Policia zbarkon në shtëpinë e

Policia ka shkuar në shtëpinë e ish-kryeprokurorit Adriatik Lalla.

Uniformat blu kanë hapur derën e banesës në Tiranë e cila fillimisht ishte e mbyllur dhe po kryejnë kontrolle, megjithëse vetë Llalla sipas asaj që u raportua në media nuk ndodhet në Shqipëri.

Ky vendim vjen pak orë pasi SPAK kërkoi nga efektivët ekzekutimin  e vendimit të Gjykatës së Posaçme që e dënoi me 2 vite burg me vendim të formës së prerë./CNA.al

Lajmet e fundit nga