LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Kuvendi mblidhet sërish nesër/ Ja rendi i ditës

22 Shtator 2021, 17:45, Aktualitet CNA

Pas seancës maratonë të javës së kaluar, parlamenti do të mblidhet sërish ditën e nesërme në orën 10:00.

Gjatë kësaj seance do të bëhet miratimi i procesverbalit të seancës plenare më datë 16.09.2021 si dhe projektvendimi ?Për caktimin e përbërjes së komisioneve të përhershme të Kuvendit?.

Kujtojmë se në seancën e javës së kaluar pati përplasje, debate dhe tensione mes opozitës dhe qeverisë./ CNA.al

Lajmet e fundit nga