LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Kush e ka radhën pas Adriatik Llallës”/ Përmeti paralajmëron arrestime të bujshme

22 Shtator 2021, 20:48, Aktualitet CNA
Kush e ka radhën pas Adriatik Llallës”/ Përmeti

Ish deputeti Andi Përmeti, duke komentuar  rastin e Adriatik Llallësh në ?Repolitix? deklaroi se do të ketë ndëshkime të tjera në rradhët e zyrtarëve të lartë.

Sipas tij do të ndëshkohen ministrat, madje dhe zyrtarë të vjetër.

?Unë besoj që e kanë niveli më i lartë që janë ministrat. Të PS PD dhe LSI. Besoj se do ketë zyrtarë të lartë që do shkojnë në SPAK. Do jenë dhe zyrtarë të vjetër, për të dhënë atë mesazhin që mund të bësh çtë duash por do  ndëshkohesh. Njerëzit duhet të fillojnë të ketë frikë dhe të thonë se nuk mund të vazhdohet gjithmonë kështu, duhet të marrë fund pandëshkueshmëria?, tha Përmeti./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga