LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

‘Ore më kë po flet ti?’/ Çështja e Llallës fut në sherr avokatët, debat i fortë në emision

22 Shtator 2021, 20:13, Aktualitet CNA
‘Ore më kë po flet ti?’/ Çështja e

Është shoqëruar me debate të forta diskutimi mes avokatëve të ftuar ?Open? ku po flitet për arrestimin e Adriatik Llallës.

Askush prej avokatëve të ftuar në në emison nuk ishin dakord me mendimin e avokatit Sajmir Visha, i cili tha se policia ishte gabim pasi prokuroria do të njihet me vendimin e gjykatës, në të kundërt nuk ka të drejtë të nxjerrë një ekzekutiv.

Avokatët Gjokutaj dhe Ngjela iu ?kundërvunë? Vishajt me tone të larta duke thënë se urdhri është nxjerr nga SPAK dhe duhej vënë në zbatim nga policia.

Genc Gjokutaj: Ore me kë po flet ti? Ne po bëjmë debat juridik ti thua show. Se njeh ti Llallën edhe ti thua bëjmë show.

Spartak Ngjela: Na lër rehat tani!

Genc Gjokutaj: SPAK ka nxjerr urdhër ekzekutivi, ku është problemi këtu?!

 

Lajmet e fundit nga