LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Fituesja e shumë kompeticioneve të bukurisë/ Kjo është bukuroshja që do t’iu “rrëmbejë” zemrën

21 Qershor 2021, 07:50, Lifestyle CNA
Fituesja e shumë kompeticioneve të bukurisë/ Kjo është

Chloe Othen është një nga modelet më seksi të momentit. Ajo e ka nisur karrierën e saj si modele që në moshë shumë të re.

Othen ka qenë pjesë e shumë kompeticioneve të bukurisë ku ka fituar shumë prej tyre.

Othen fitoi shumë çmime si ?Miss Earth England 2013?, ?Miss Model of the World UK? në 2011, ?Face of Sandstorm Boutique 2011? dhe të tjerë.

Modelja gjithashtu ka nënshkruar nga shumë agjenci të njohura të modelimit duke përfshirë, ?Models?, ?Faux Face London.? Përveç kësaj, ajo modeloi për disa marka si ?NARS Cosmetics?, ?TODS?, ?Breitling?, ?MYO Fashion?, ?Sahara India?, ?Fashion TV?.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Lajmet e fundit nga