LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

E pyesin se kur ka ndërmend të martohet/ Shqipja befason me përgjigjen: Tani jemi me fëmijë

20 Qershor 2021, 07:56, Lifestyle CNA
E pyesin se kur ka ndërmend të martohet/ Shqipja befason me

Ish konkurrentja e Përputhen, Shqipe Hysenaj ka qenë gjithnjë në qendër të vëmendjes për debatet me ish konkurrentë të tjerë të Përputhen.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale ku shpesh relaizon biseda me ndjekësit. Së fundi ajo është shfaqur me një bebush në krah dhe i është përgjigjur pyetjes pikante të një prej ndjekësve.

?A ke ndërmend të martohesh??, e pyet ndjekësi.

?Tani jemi me fëmijë, kemi kohë që jemi bërë, presim të martohemi?, shprehet Shqipja në videon e publikuar në Instastory./ CNA.al

 

Lajmet e fundit nga