LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

I ndodh e papritura/ Mevlani “shpërthen” në rrjetet sociale: Ziliqarë

20 Qershor 2021, 06:49, Lifestyle CNA
I ndodh e papritura/ Mevlani “shpërthen” në rrjetet

Mevlan Shaba është një nga personazhet më të komentuar dhe më të ndjekur në rrjetet sociale.

Por së fundi atij i ka ndodhur e papritura. Instagrami i tij është bllokuar dhe është detyruar të hapë një llogari të re.

Pas këtij veprimi, Mevlani ka shpërthyer në rrjetet sociale duke shkruar se asgjë nuk e ndal dot, as veprimet e disa njerëzve ziliqarë./CNA.al

Lajmet e fundit nga