LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Miliarderja më seksi në botë/ Fotot më të nxehta të Kylie Jenner

19 Qershor 2021, 07:30, Lifestyle CNA
Miliarderja më seksi në botë/ Fotot më të nxehta

Kylie Jenner është një nga vazjat më të ndjekura në rrjetet sociale. Ajo numëron plot 241 milionë ndjekës në Instagram.

Përveç kësaj është e njohur si një miliardere që të ardhurat e saj i ka krijuar përmes bizneseve të saj.

Në fillimet e saj, Jenner u bë e njohur falë fotove të saj provokuese si dhe formave bombastike.

Sot Kylie është një nga personat më influencues në mediat sociale. Bomba ameriaknë çmend ndjekësit e saj me fotot ku shfaqet me bikini duke treguar dhe hiret e saj.

Për më tepër hsihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Lajmet e fundit nga