LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Pas ndarjes, rrëfehet Jasmina/ "Andin e lashë me një mesazh"

18 Qershor 2021, 15:14, Lifestyle CNA
Pas ndarjes, rrëfehet Jasmina/ "Andin e lashë me një

Andi dhe Jasmina i dhanë fund marrëdhënies së tyre pasi vendosën të dilnin nga emisioni për të vazhduar njohjen e tyre jashtë.

E ftuar në Top Arena me Antonelën, ajo ka rrëfyer se marrëdhënia me të ishte toksike. Ndër të tjera tregon se Andi vendosi të ndërpriste lidhjen duke i bërë thjesht një ?bllok?.

Jasmina shton se Andi nuk i mungon aspak dhe se e ka lënë me një mesazh.

?Andi nuk më mungon fare. Ka qenë marrëdhënie toksike nga të dy. Gabimi im është që i kam mëshuar shumë një situatë të caktuar. Kisha të drejtë për çdo argument qoftë i ekzagjeruar apo jo. Unë e marr vëmendjen duke u ?grricur? me njerëzit. Thjesht ashtu e kam tipin.

Unë nuk bëhem xheloze, bëhem posesive. Unë para se të jem me dikë, flirtoj, dua vëmendjen dhe kur fillova të frekuentohesha me Andin, e ndërpreva për të mos u keqkuptuar. Nuk jam mësuar që të ndahem me shpata, inate dhe mëri. Është i vetmi njeri që e kam bërë. Jemi ndarë si fëmijë 5 vjeç që po më pyete prap për këtë gjë, do të të bëj bllok. Nëse të pyes për diçka specifike, kthe përgjigje dhe kaq?, u shpreh Jasmina.

Pjesë nga biseda

Antonela: Çfarë ndodhi mes teje dhe Andit?

Jasmina: Na la? Iku me të shumtit. Se bëj shaka. Ndodhi një asgjë e madhe.

Antonela: Të la për Dionën apo xhelozi e jotja?

Jasmina: Asnjëri nuk la asnjërin. Unë mund të them që e lash me një mesazh. Ai mund të thotë se e lashë se ishte xheloze.

Antonela: Të ka zhgënjyer njeri?

Jasmina: Kohët e fundit që kam marrë vesh shumë gjëra, jam zhgënjyer nga Atdheu. Më falso nga personazhet e Për?Puthen. Andi, me ty e kam. Fillo të jesh më i sinqertë se mbase do ecësh në këtë jetë.

Lajmet e fundit nga