LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Po mendoj t’i fus frenat”/ Çimi lë keq Stelën, përqafohet me Linditën

17 Qershor 2021, 17:06, Lifestyle CNA
“Po mendoj t’i fus frenat”/ Çimi lë keq

Pas pjesës së sytë të takimit me Stelën, Çimi është shprehur se ka vrndouar të largohet nga Stela. Gjatë diskutimit, Stela ka thënë se nuk e kupton pse Çimi ka marrë këtë vendim pasi mes tyre gjërat kanë qenë mirë.

E pyetur nëse ndihet xheloze për Linditën, Stela është përgjigjur se në mënyrën si ka folur ai për Lidnitën nuk i ka lënë aspak vend për xhelozi.

Pas deklaratës së Stelës, Lindita i ka kërkuar një shpejgim Çimit dhe në fund ata janë përqafuar.

Teksa ka parë skenën, stela është shprehur se pas këtij veprimi ka bërë shumë mirë që ka qëndruar e distancuar nga ai.

?Kam bërë shumë mirë që kam mbajtur distancën, po e njoh mirë tani, kjo humbje qenka frytdhënëse për mua. Po të jetë burrë duhet të tregojë atë që ndjen për mua dhe ato që ka folur për Linditën?, është shprehur Stela.

?Po mendoj ti fus frenat të reja Linditës?, është shprehur Çimi duke lënë të nënkuptohet se pëlqen më shumë Linditën./ CNA.al

 

Lajmet e fundit nga