LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Pas ndarjes nga Sara/ Atdheu jep mesazhin për ndjekësit

17 Qershor 2021, 16:38, Lifestyle CNA
Pas ndarjes nga Sara/ Atdheu jep mesazhin për ndjekësit

Sara Malaj dhe Atdhe Xharavina pak ditë më parë konfirmuan ndarjen e tyre. Por pavarësisht ndarjes, dyshja ruajnë një marrëdhënie shumë të mirë me njëri-tjetrin.

Këtë e kanë treguar duke u shfaqur pranë njëri-tjetrit edhe pse nuk ishin bashkë. Së fundi Atdheu ka ndarë një mesazh me të gjithë ndjekësit e saj.

Duket se ish konkurrenti ka mësuar shumë gjëra në rrugëtimin e tij në Përputhen po ashtu edhe lidhjet, takimet që ka patur me vajzat në emision.

?Nuk ka takim të rastësishëm. Çdo person në jetën tonë është sprovë, dënim ose dhuratë?, shkruan Atdheu./ CNA.al

Lajmet e fundit nga