LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Kriset marrëdhënia mes Çimit dhe Stelës/ Çfarë po ndodh mes dyshes?

17 Qershor 2021, 16:50, Lifestyle CNA
Kriset marrëdhënia mes Çimit dhe Stelës/ Çfarë

Sot në Përputhen 40+ është transmetuar takimi mes Çimit dhe Stelës.

Çimi ka bërë një deklaratë shumë të fortë duke thënë se për shkak të diferencimit që tregon Stela ndaj tij, ka vendosur të largohet prej saj.

Konkurrenti është shprehur se mes tyre gjërat janë zbehur.

?Tani që po iki Stela po më afrohet. Gjithë këto që kemi ndenjur kishte kohë që të thoshte më shumë, një përqafim do të thotë shumë, tre javë e ktej gjërat janë zbehur?, shprehet Çimi./ CNA.al

Lajmet e fundit nga