LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E kritikoi për veshjen/ Sindi nuk ia fal Jasminës, i përgjigjet me ironi

18 Qershor 2021, 14:07, Lifestyle CNA
E kritikoi për veshjen/ Sindi nuk ia fal Jasminës, i përgjigjet

Sindi është një nga ish konkurrrentët e Përputhen që ka patur më së shumti debate me ish konkurrentëtë e tjerë të emisionit.

Edhe pas daljes nga programi ka patur provokime dhe thumbe me personazhe të emisionit. Këtë herë Jasminën. Kjo e fundit, e ftuar në emisionin Top Arena me Antonelën, i është përgjigjur disa pyetjeve shumë provokuese.

E pyetur se cilat nga vazjat vishej më keq, Jasmina është përgjigjur pa hezituar duke u shprehur: ?Jasssss, po kemi veshur dhe të njëjtin fustan?unë këtë e kam veshur në Dhjetor. Mos më thuaj që tani ka filluar të të pëlqejë stili i veshjes time. Të puth se ti e di që të kam xhan?, ka shkruar Sindi./ CNA.al

Lajmet e fundit nga