LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Një “bishë” e vërtetë/ Antonela "tërbon" meshkujt me bikini

18 Qershor 2021, 13:49, Lifestyle CNA
Një “bishë” e vërtetë/ Antonela

Antonela Berishaj është një nga vajzat më seksi të ekranit. Tashmë, Antonelën e shohim në rolin e moderatores, duke  prezantuar emisionin Top Arena.

Por përveç kësaj, Antonela tërheq vëmendjen e meshkujve me pamjen e sj. Së fundi ajo ka publikuar në Instastory disa video ku shihet me bikini minimaliste dhe ndez rrjetin me pozat.

Për më tepër shihni fotot e mëposhtme./ CNA.al

Lajmet e fundit nga