LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Urime princi im”/ Georgina Rodriguez nuk i kursen fjalët e bukura për djalin e Cristiano Ronlados

18 Qershor 2021, 14:27, Lifestyle CNA
“Urime princi im”/ Georgina Rodriguez nuk i kursen fjalët e

Partnerja e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez është shumë e përkushtuar ndaj familjes. Këtë e tregon pasi kujdeset dhe është një ?nënë?, edhe për djalin e madh të futbollistuit, i cili ka ardhur në jetë nga një marrëdhënie tjetër e Cristiano Ronaldos.

Me rastin e ditëlindjes së Cristiano Ronaldo Junior, Georgina i ka bërë një dedikim mjaft të veçantë.

Përmes një statusi në rrjetet sociale, Georgina shkruan: ?Urime princi im! Eshtë kënaqësi të të shoh teksa rritesh çdo ditë dhe të shoh mashkullin e rritur në të cilin po kthehesh. Faleminderit që na bën kaq krenarë. Faleminderit që je vëllai i madh më i mirë, djali dhe shoqëruesi më i mirë i jetës. Jam kaq e lumtur që shoh sot gëzim dhe mirënjohje në sytë e tu. Faleminderit që më bën çdo ditë të ndihem si mamaja më e mirë në botë. Të duam, babi, mami, motrat e vëllai.?/ CNA.al

 

 

 

A post shared by Georgina Rodri?guez (@georginagio)

Lajmet e fundit nga