LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

“Do të bëja dashuri çdo ditë”/ Enca publikon foton “hot” me Beartin

18 Qershor 2021, 18:20, Lifestyle CNA
“Do të bëja dashuri çdo ditë”/ Enca publikon

Enca Haxhia është padyshim një prej këngëtareve që gjithnjë di të tërheqë vëmendjen e mediave rozë. Duket se Enca do të rikthehet fuqishëm në muzikë pas një pause të gjatë.

Enca ka zbuluar se Bearti do të jetë figuranti në klipin e saj të radhës. Në një bisedë virtuale me ndjekësit e kanë pyetur rreth lajmeve të fundit që qarkullojnë në portale ku thuhet se dyshja kanë diçka më shumë mes njëri-tjetrit.

Sërish Enca nuk ka sqaruar asgjë duke i bërë edhe më të forta dyshimet pasi poston një foto tejet të nxehtë.

Ajo shihet mbi Beratin në një shtrat, por me siguri që kjo është një pjesë e shkëputur nga klipi.Ndërsa nuk kanë munguar edhe pyetjet dhe përgjigjet provokuese të këngëtares.

?A je për të bërë dashuri??, e pyet ndjekësi, ndërsa enca përgjigjet: “Çdo ditë.”/ CNA.al

Lajmet e fundit nga