LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E talentuar dhe seksi/ Egli Tako publikon klipin e parë

18 Qershor 2021, 16:20, Lifestyle CNA
E talentuar dhe seksi/ Egli Tako publikon klipin e parë

Egli Tako ka publikuar klipin dhe këngën e saj të parë që titullohet ?Adios?. Tako i ka surprizuar të gjithë me talentin e saj.

Gjithashtu Eglin e ka lënë pa fjalë teksa shfaqet më seksi se kurrë. Një klip plot ngjyra dhe muzikë me ritme spanjolle, Tako duket se ka qëlluar në shenjë këtë verë.

Për më tepër ndiqni klipin më poshtë./ CNA.al

Lajmet e fundit nga