LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

"Ça janë ato kallamat apo pipat”/ Lindita fton Çimin në një takim jashtë emisionit

18 Qershor 2021, 16:36, Lifestyle CNA
"Ça janë ato kallamat apo pipat”/ Lindita fton

Sot në emisionin “Përputhen 40+” Çimi dhe Lindita kanë vendosur të sqarojnë marrëdhënien e tyre në një përballje me njëri-tjetrin.

Gjatë takimit, Lindita i befasoi të gjithë duke i kërkuar Çimit një takim jashtë emisionit.

Çimi nga ana tjetër tha se nuk pëlqen mënyrën se si ajo shprehet në takime me të tjerët apo dhe gjestet që bën nëpër takime, kallama, pipa, banana, luleshtrydhe e shumë të tjerë.

Pjesë nga përballja

Çimi: Unë si mashkull, nuk mund t?i pranoj, ça janë ato, kallamat ato pipat.

Lindita: T?kanë ngel fiksim.  Do të doje një takim jashtë studios. Do kemi një takim jashtë studios.

Çimi: Po/ CNA.al

Lajmet e fundit nga