LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Formohet çifti i parë në Përputhen 40+/ Stela dhe Çimi puthen në mes të emisionit

18 Qershor 2021, 17:15, Lifestyle CNA
Formohet çifti i parë në Përputhen 40+/ Stela dhe

Stela dhe Çimi janë deklaruar për njëri-tjetri. Në përballjen e tyre në Përputhen ata kanë shprehur ndjenjat për njëri tjetrin, madje kanë shkëmbyer edhe një puthje.

?Nuk po më besohet. Tani nuk flas fare. Unë jam ekskulizivisht për ty?, u shpreh Çimi pasi Stela u deklarua se në emision është vetëm për të. / CNA.al

Lajmet e fundit nga