LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

“E doje ti pjeshkën time”/ Lindita provokon Çimin

18 Qershor 2021, 16:55, Lifestyle CNA
“E doje ti pjeshkën time”/ Lindita provokon Çimin

Gjatë përballjes mes Linditës dhe Çimit nuk kanë munguar as provokimet. Pasi shprehën dëshirën për të patur një takim jashtë emisionit mes tyre ka patur edhe flirtime.

Nga ana tjetër, Çimi ka treguar se tek Lindita nuk i pëlqen mënyra se si ajo afrohet me të tjerët ndërsa Lindita pranon se mes tyre ka kimi dhe i pëlqen mënyra se si e shikon.

Më pas biseda është nxehur më shumë ku Çimi i përmend gjestet që bën Lindita në takimet me të tjerët ku përmend pjeshka, karamele apo edhe shumë detaje të tjera nga takimet e Linditës me të tjerët./ CNA.al

Lajmet e fundit nga