LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Manastirliu publikon shifrat/ Ja sa vaksinime janë kryer deri më tani në vend

18 Qershor 2021, 20:02, Lifestyle CNA
Manastirliu publikon shifrat/ Ja sa vaksinime janë kryer deri më tani

Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu, ka publikuar shifrat e vaksinimeve që janë kryer në vend në 24 orët e fundit.

Aktualisht nga të dhënat e publikuar nga ministrja, Shqipëria, është në kuotën e 871.421 vaksinimeve tw kryera.

Ndërkohë që sot u konfirmuan vetëm tre raste të reja me Covid dhe asnjë viktimë. Në total në të gjithë vendin janë 127 persona të infektuar.

Lajmet e fundit nga