LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Gratë mbi 50 vjeç/ Aksesorët thelbësorë që nuk duhet t’ju mungojë

19 Qershor 2021, 11:07, Lifestyle CNA
Gratë mbi 50 vjeç/ Aksesorët thelbësorë që nuk

Deri në moshën 50 vjeç, ju dini disa gjëra për botën. Ju e dini se çfarë ju pëlqen, e dini se çfarë nuk ju pëlqen, dhe më e rëndësishmja, zgjedhjet tuaja nuk rregullohen nga miratimi i dikujt tjetër. Kjo është veçanërisht e vërtetë kur bëhet fjalë për sensin tuaj të modës – ka kohë që kanë ikur ditët e veshjes së gjithçkaje që nuk ju bën të ndiheni si një milion dollarë.

Me këtë në mendje, ne kemi grumbulluar 5 aksesorë mahnitës për gratë mbi 50 vjeç që do t’ju bëjnë të dukeni dhe të ndiheni më të mirën tuaj çdo ditë – prekjet perfekte të përfundimit të gardërobës që keni kaluar gjatë gjithë jetës duke u kuruar me kujdes.

Një kasë telefoni e personalizuar

 

Këto kaseta telefonike të reja mund të kenë qenë dikur një pajisje e adhurueshme , por si një i rritur i plotë, është koha për të azhurnuar. Hyni: kjo kasetë e zezë me monogram, e përkryer për të diferencuar teknologjinë tuaj nga ai det i iPhone në tryezë në mëngjes.

Një palë pupa me majë

Ndërsa pupat tradicionale të baletit mund të jenë një element kryesor në vendin e punës, nëse doni të aromatizoni veshjen tuaj tipike, provoni disa banesa fantastike.

Për fat të mirë, këto banesa të studiuara do të funksionojnë po aq mirë me xhinse tuaj të dobët, sesa ato me një fustan të përshtatshëm për punën .

Geta të zeza opake

Bëni që këmbët tuaja të duken më të holla, të ngroheni gjatë motit të ftohtë dhe të vishni çdo pamje me palën e duhur të getave të zeza. Për fat të mirë, kjo palë nga Hue nuk është vetëm komode, ato janë po aq të errëta sa vijnë.

Një palë vathë deklarate

Çifti i duhur i vathëve të deklaruar, si ky palë rruaza të zeza nga Lizzie Fortunato, mund të marrin menjëherë një veshje nga dita në natë. Më mirë akoma, ato bashkohen po aq mirë me një bluzë të bardhë dhe xhinse, duke shtuar një aftësi shumë të nevojshme për një veshje të mengjesit të veshur ndryshe.

Një shall mëndafshi i modeluar

Nëse doni ta merrni veshjen tuaj në një drejtim më të sofistikuar, shtoni një shall mëndafshi të modeluar, si ky numër i gjallë nga J. Creë. Edhe nëse një ascot nuk është saktësisht në rrugicën tuaj, ju lehtë mund të përfshini një shall mëndafshi në formacionin tuaj duke e përdorur atë si një shirit koke ose thjesht duke e lidhur atë në çantën tuaj për një ngjyrë./ CNA.al

 

Lajmet e fundit nga