LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Armando i “Përputhen +40” “kap mat” Oltin/ I nxjerr foton me një vajzë në plazh

19 Qershor 2021, 20:23, Lifestyle CNA
Armando i “Përputhen +40” “kap mat” Oltin/ I nxjerr

Një konkurent i ?Përputhen? është ?kapur mat? me një vajzë në plazh.

Bëhet fjalë për Oltin, ndërsa ka qenë Armando ai i cili sërish ka bërë rolin e ?detektivit? dhe ka nxjerrë foton e konkurentit me një vajzë.

Armando ngriti aludimet se Olti ka një marrëdhënie jashtë programit me vajzën brune, duke trazuar kështu ujërat.

Por konkurenti mohoi që kjo gjë të jetë e vërtetë, pavarësisht se këtë hipotezë e ka mbështetur edhe Lindita.

Kjo e fundit deklaroi se vajzën në fjalë e ka parë edhe njëherë tjetër pranë Oltit, kur ajo kishte shkuar për t?i marrë çelësat  e makinës./ CNA.al

Lajmet e fundit nga