LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E kishte mbajtur të fshehtë/Ana bën publike lidhjen e saj, ja kush është fatlumi

19 Qershor 2021, 14:56, Lifestyle CNA
E kishte mbajtur të fshehtë/Ana bën publike lidhjen e saj, ja

Ana Kauri është një nga personazhet më të heshtur në përputhen. Vazhdimisht ajo është sulmuar për mendimet e drejtëperdrejta që ajo jepte.

Në një interviste për Prive Ana ka pranuar që është në një lidhje dhe ndihet shumë e lumtur. Ajo shprehet se partneri Iisaj nuk është person publik.

?Sot ana është në një lidhje e sapo krijuar pasi ka shumë nga ato persona që aludojnë që Ana ka qenë në një mardhënie në momentin që ka qenë në përputhen, është mardhënie e re. Ndihem shumë e lumtur me veten time dhe me partnerin tim. Nuk është figurë publike dhe nuk ka për tu zbuluar ndonjëherë?, u shpreh Ana./ CNA.al

Lajmet e fundit nga