LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Luani i “Përputhen +40” e pranon publikisht/ Kam kryer marrëdhënie seksuale që para 7 vitesh

19 Qershor 2021, 20:53, Lifestyle CNA
Luani i “Përputhen +40” e pranon publikisht/ Kam kryer

Në puntatën e sotme të ?Përputhen +40? është trasmetuar takimi i Luanit me Linditën, ku ka pasur edhe rrëfime për jetët personale.

Luani tregoi se ka kaluar 7 vite nga koha kur ka pasur lidhjen e fundit dhe që prej asaj kohe nuk ka kryer më marrëdhënie intime.

Ai tha se nuk ka krijuar lidhje të tjera, pasi vajzat më të reja në moshë nuk pranonin një mashkull më të madh në moshë.

Biseda mes dy konkurentëve:

Lindita: Kur ka qenë lidhja jote e fundit?

Luani: Para 7 viteve.

Lindita: Domethënë që ke 7 vite pa kryer edhe marrëdhënie?

Luani: Ehh ashtu është atje, është e vërtetë, sepse nuk ka vajza. Sapo mbarojnë gjimnazin ato largohen drejt qyteteve të tjera. Vajzat në atë moshë nuk do krijonin diçka me mua në këtë moshë./ CNA.al

Lajmet e fundit nga