LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“E hëngrën në sy”/ Juli nuk i ndan këshillat Mevlanit

20 Qershor 2021, 18:37, Lifestyle CNA
“E hëngrën në sy”/ Juli nuk i ndan këshillat

Juli është një ndër peronazhet me komike të Përputhen. Ai është komentuar shumë për lirshmërinë e tij në studio dhe shprehjen e lirë të mendimit.

Juli komentonte shumë edhe konkurentët. Së fundmi Mevlanit i është bllokuar instagrami i tij dhe Juli ka bërë publik adresën e re duke mos lënë pas edhe këshillat për të.

?E hëngrën në sy djalin, kur të thoja unë mbaj hudhër në xhep, jo thoje se mban era?? ka shkruar Juli./ CNA.al

Lajmet e fundit nga