LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Për herë të parë/ Antigona Ramosaj zbulon emocionet e para kur Albani fitoi “Këngën Magjike”

20 Qershor 2021, 11:49, Lifestyle CNA
Për herë të parë/ Antigona Ramosaj zbulon emocionet e para

Alban Ramosaj dhe Antigona Ramosaj janë të ftuar sot në emisionin ?E diela shqiptare?, në rubrikën ?Gjysma ime.?

Nëna e Albanit për herë të parë tregoi emocionet që përjetoi ku i biri fitoi festivalin Kënga Magjike.

?Një emocion shumë i madh. Në jetën time nuk kam patur lumturi më të madhe. Ai moment që fëmija arrin një sukses të tillë ti i harron të gjitha?, shprehet Antigona.

Ndërka Albani është shprehur se suksesin ia dedikoi të gjithin nënës së saj.

?Ia dedikoj mamit këtë fitore, suksesi sa të marr frymë ia dedikoj mamit. Nuk do të doja të ishte në asnjë lloj forme tjetër, të kisha opsione të zgjidhja do e zgjidhja përsëri të njëjtën gjë?, shprehet Albani./ CNA.al

Lajmet e fundit nga