LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Nuk kursehet Antigona/ Zbulon karakteristikat që duhet të ketë nusja e Albanit

20 Qershor 2021, 11:58, Lifestyle CNA
Nuk kursehet Antigona/ Zbulon karakteristikat që duhet të ketë

Të ftuar sot në emisionin “E diela shqiptare”, Alban Ramosaj dhe nëna e tij Antigona kanë treguar se kanë një lidhje shumë të veçantë me njëri-tjetrin.

Ndër të tjera Ardit Gjebrea e pyet se cilat janë karakteristikat që duhet të ketë partnerja e Albanit.

?Duhet me qenë artiste në shpirt qe ta kuptoj Albanin, duhet me qenë tolerante dhe me i dhënë hapësirë Albanit?, shprehet Antigona./ CNA.al

Lajmet e fundit nga