LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

FOTO-E dashura seksi e Rinianit nxeh rrjetin, tregon gjoksin bombastik

20 Qershor 2021, 07:37, Lifestyle CNA
FOTO-E dashura seksi e Rinianit nxeh rrjetin, tregon gjoksin bombastik

Rinian Leka është një nga ish konkurrentët e Përputhen që tërhoqi vëmendjen e të gjithë publikut me hyrjen e tij. Pas daljes nga emisioni, Riniani zbuloi se ishte në një lidhje dashurie me një vajzë shumë seksi.

Emri i saj eshte Attorney Berliku, jeton ne Spanje dhe vjen shpesh ne Shqiperi, punon aty si avokate, dhe në media qarkulloi lajmi se ajo ka dhe një vajzë.

Së fundi bukuroshja ka publikuar një video në rrjetet sociale ku shfaqet tejet provokuese duke treguar format e saj.

Për ëm tepër shihni foton e mëposhtme./ CNA.al

Lajmet e fundit nga