LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

"Plas" midis Alesias dhe Erjolës/ “Zihen” për një mashkull: Nuk ma merr dot

20 Qershor 2021, 11:02, Lifestyle CNA
"Plas" midis Alesias dhe Erjolës/ “Zihen” për

Sot rubrika ?Në trotuar? ka nisur me një pyetje të Edi Manushit se cili është idhulli i tyre. Të gjithë kanë zbuluar emrin e idhullit, por dy prej vajzave më seksi të emisionit ka patur një ?zënkë? të vogël.

Alesia Bami tha se aktori William Levy ka qenë fiksimi i saj në moshën e adoleshencës ndërkohë dhe Erjola shprehu të njëjtin emër.

?Që e vogël shih ca preferencash kam pasur. William Levy?, u shpreh Alesia.

?Edhe për mua William Levy?, shprehet Erjola ndërsa Alesia i kthehet duke qeshur: ?Nuk ma merr dot.”/ CNA.al

Lajmet e fundit nga