LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Përse meshkujt dashurojnë k*çkat”/ Ledjana nuk ndalet me thumbat

21 Qershor 2021, 06:26, Lifestyle CNA
“Përse meshkujt dashurojnë k*çkat”/ Ledjana nuk

Ledjana Prenga nuk ndalet më thumbimet dhe provokimet në rrjetet sociale. Pas ndarjes, Ledjana dhe Mevlani shpesh i kanë drejtuar njëri-tjetrit statuse  thumbuese.

Së fundi Ledjana ka treguar se preferon më mirë të qëndrojë e vetme se sa me njerëz përreth që janë të shtirur.

?Vetmia cilësore nga turma e rremë është gjithmonë më e mirë?, shkruhet në një thënie të publikuar nga Ledjana.

Në një tjetër postim ajo tregon se po lexon një libër me titull “Përse meshkujt dashurojnë kuçkat” dhe krahas tij shkruan: ?Kur ta përfundoj do ua them pse?./ CNA.al

Lajmet e fundit nga