LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Forma shpërthyese/ Njihuni me modelen që do t’iu marrë mendjen me pozat e saj

21 Qershor 2021, 07:16, Lifestyle CNA
Forma shpërthyese/ Njihuni me modelen që do t’iu marrë

Alena Omovych është një modele fitnesi shumë e apasionuar pas modelingut. Bukuroshja nga Ukraina ka një numër prej 1.5 milionë ndjekësish në Instagram.

Modelja nuk nguron të tregojë linjat e saj shpërthyese, teksa publikon në Instagram foto ku shfaqet nudo dhe topless.

Falë fotoe seksi ajo ka arritur të bëhet një nga modelet më të njohura ukrainase. Alena është komentuar shumë edhe për operacionet plastike.

Ajo ka zmadhuar gjoksin, një ndërhyrje që duket lehtësisht në trpin e saj. Për më tepër shihni galerinë e mëpsohtme me fotot më seksi të Alena Omovych./CNA.al

Lajmet e fundit nga