LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

“Të presim në Rusi”/ Modelja seksi i bën ftesën reperit shqiptar

12 Prill 2021, 13:57, Lifestyle CNA
“Të presim në Rusi”/ Modelja seksi i bën ftesën

Modelja e njohur ruse, Ariana Lirey ka publikuar në rrjetin e saj social një video ku shfaqet duke dëgjuar këngën e Don Xhonit ?Freestyle? ose siç njihet ndryshe ?Make a pose?.

Bukuroshja krahas videos shkruan se po e pret Don Xhonin në Rusi duke e quajtur me përkëdheli ?bebi?.

“Të presim në Rusi bebi”, shkruan Ariana.

Don Xhoni e ka ripostuar videon duke e falenderuar madje duke i dërguar dhe një emoji zemër.

Kujtojmë se Freestyle i Don Xhonit u bë viral menjëherë dhe shumë personazhe të njohur kanë publikuar video të ndryshme në Tik tok me këngën e tij./ CNA.al

Lajmet e fundit nga