LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

FOTO-Ledjana i bën komentin e papritur ish konkurrentit të Përputhen

12 Prill 2021, 08:48, Lifestyle CNA
FOTO-Ledjana i bën komentin e papritur ish konkurrentit të

Ledjana Prenga është kthyer në një nga konkurrentet më të ndjekura në rrjetet sociale.

Ajo është shumë aktive në Instagram teksa publikon foto që komentohen shumë nga ndjekësit.

Së fundi, Ledjana i ka befasuar të gjithë ndjekësit e saj ku në një bashkëbisedim të Erlind Kapllanit, ish konkurrent i Përputhen me ndjekësit e tij ka komentuar duke u shprehur se i mungon studios.

Këtë koment të Ledjanës, Erlindi e ka publikuar në Instagramin e tij dhe krahas shkruan: ?Më në fund një vajzë që e paska ndjerë mungesën. Po ti je yll. Më ngeli merak që nuk bëmë një takim bashkë?.

Kështu Erlindi tregon edhe pengun që i ka mbetur se nuk ka bërë një takim me Ledjanën./ CNA.al

 

Lajmet e fundit nga