LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Modelja tregon linjat perfekte me bikini/ Fotot më fantastike të Payton Ramolla

12 Prill 2021, 08:32, Lifestyle CNA

Modelja Payton Ramolla është bërë e njohur si një influencuese dhe yll Tik Tok-u.

Fotot dhe videot që publikon në Youtube, kanë bërë që ajo të fitojë shumë shpejt famë edhe në Instagram.

Payton ka një numër shumë të madh ndjekësish në rrjetet sociale ku tregon format perfekte, teksa pozon me bikini.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme me fotot më fantastike të Payton Ramolla./ CNA.al

Lajmet e fundit nga