LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Bjondina e ëmbël provokon me pozat seksi/ Njihuni me modelen më të kërkuar të momentit

12 Prill 2021, 08:10, Lifestyle CNA
Bjondina e ëmbël provokon me pozat seksi/ Njihuni me modelen më

Kristina Levina është me origjinë ruse por prej vitesh jeton në Gjermani. Bukuroshja është bërë shumë e famshme në rrjetet sociale falë fotove tejet provokuese që publikon në rrjetet sociale.

Kristina pozon më së shumti e veshur me bikini super minimaliste dhe i pëlqen që setet e saj ti realizojë në natyrë.

Ajo nuk nguron të pozojë topless duke treguar kështu edhe linjat  e saj perfekte.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Lajmet e fundit nga