LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Modelja ruse çmend meshkujt me linjat e saj perfekte/ Fotot më të nxehta të Nina Serebrova

12 Prill 2021, 07:48, Lifestyle CNA

Ajo është një nga modelet më seksi të Instagramit. Bëhet fjalë për Nina Serebrovën  e cila u bë e njohur si modele falë pozave provokuese që publikon në rrrjetet sociale. Nina lindi më 16 korrik 1986 në Gomel, Bjellorusi.

Modelja është e apasionuar pas fitnesit dhe pozave me bikini. Ajo numëron më shumë se 3 milionë ndjekës në Instagram.

Nina tërheq më shumë vëmendjen e meshkujve me fotot e saj që nuk i lënë vend imagjinatës.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Lajmet e fundit nga