LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Nuk përmbahen Mevlani dhe Ledjana/ I shprehin dashurinë njëri-tjetrit

12 Prill 2021, 09:21, Lifestyle CNA
Nuk përmbahen Mevlani dhe Ledjana/ I shprehin dashurinë

Mevlan Shaba dhe Ledjana Prenga, duket se janë në rrugën e duhur për të dalë çift nga Përputhen.

Pavarësisht zënkave dhe debateve që shpesh krijojnë në takimet e tyre, dyshja tashmë nuk e mohojnë se kanë ndjenja për njëri-tjetrit.

Së fundi Mevlani ka publikuar një foto dhe Ledjana komenton: ?Po mendon për mua?.

Nuk ka munguar edhe përgjigjia e Mevlanit i cili shkruan: ?Ashtu siç mendon edhe ti për mua?, duke e shoqëruar komentin me një emoji duke i shkelur syrin.

Kujtojmë se Mevlani dhe Ledjana pak ditë më parë u deklaruan për njëri-tjetrin në emision./ CNA.al

 

Lajmet e fundit nga